Zarezerwuj Swój Stolik – +48 22 734 07 54

Restauracja. Nasza Oferta.

Organizacja Wesel

Zaplanuj z nami ten jedyny i wyjątkowy dzień Twojego życia. Pozwól, aby Twoje marzenia się spełniły. Zapraszamy do wspólnej organizacji Twojego Wesela.

Oferujemy pomoc na każdym etapie przygotowań do uroczystości w naszej Restauracji – od pierwszego momentu przekroczenia progu „Gniazda”, a kończąc na konsultacjach i porannych śniadaniach.

Chrzciny Twojego dziecka

Chrzest to najważniejsze wydarzenie w życiu. Uroczystość z nim związana jest okazją do rodzinnego spotkania i przedstawienia dziecka bliskim i krewnym. Dziecko zyskuje rodziców chrzestnych. Zorganizujemy dla Ciebie to specjalne wydarzenie, aby pozostało niezapomniane na długi czas.

Restauracja

Restauracja „Gniazdo” to wyjątkowe miejsce, jakiego w okolicy Grodziska Mazowieckiego nie znajdziecie z pewnością.

Pięknie wyposażona restauracja, dekoracje i kolorystyka czynią sprawiają, iż poczujesz się komfortowo i bardzo bezpieczenie. Zapraszamy na śniadania, obiady, lunche i kolacje.

Konferencje

Nasz lokal wyposażony jest w dużą salę konferencyjną, gdzie z przyjemnością zorganizujemy Twoje wydarzenie.

Nasza sala wyposażona jest w sprzęt dźwiękowy, projektor, odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie. W powiązaniu z ofertą Restauracji nasza usługa jest kompleksowo wypełniona.

Imprezy Okolicznościowe

Dla wszystkich zainteresowanych zamówieniem obsługi cateringowej na wyjątkowe uroczystości rodzinne i firmowe, stałe wydarzenia służbowe, konferencje oraz święta przygotowujemy indywidualne menu. Nie wiesz co przygotować na święta? Nasze doświadczenie pozwola zaspokoić potrzeby kulinarne każdego z Twoich gości. Zapewniamy kompleksową obsługę kelnerską.